Недоволство срещу ФИФА цари в холандския лагер. Лалетата са недоволни от официалния лозунг на тима, който е изобразен върху автобуса им. “Оранжевите по пътя към златото” гласи той. Както е известно, всяка една страна от участващите има собствено возило, като на него е изписано мотото на отбора.
“Не ни харесва, защото искаме всичко в отбора да е спокойно, а този надпис ни провокира и задължава едва ли не да спечелим титлата. Свързахме се с ФИФА и се опитахме да го сменим, но без резултат” заяви селекционерът Марко ван Бастен.
Неговият тим е в желязната група С заедно с отборите на Аржентина, Кот Д’Ивоар и Сърбия и ЧГ. Ето официалните лозунги на останалите тимове от групата: “Внимавайте, Аржентина идва!”, “Давайте, слонове. Спечелете купата в стил” и “Заради любовта към играта”.

Сръбският парламент одобри спорен проект, свързан със зетя на Тръмп
Лейди Гага и Кендрик Ламар водят номинациите за "Грами" 2026
46% от американците биха подкрепили Скалата като кандидат за президент
Руската армия ограбва домовете не само на украинците, но и на руснаците
Радев подкрепи Саркози: Днес той е в затвора и се нуждае от нашата подкрепа
Оставиха в ареста румънския шофьор, обвинен за смъртта на шестима мигранти
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Toyota не смогва с търсенето на хибридни автомобили
Седем нови коли, чиято качество спадна сериозно
Предниците на новите модели на Honda ще се огъват
Анна-Мария Манушева донесе първи медал за България от Световното първенство по самбо
Мохамед Мокаев – Ще спечеля титлата в BRAVE CF, и ще докажа, че UFC не трябваше да ме освобождава
Дейна Уайт: реванш между Том Аспинал и Сирил Ган ще се състои – сериозно увреждане на окото няма
Айсам Чадид преди SENSHI 29: „Да вярваш в себе си и да се биеш с голямо сърце – това е пътят на шампиона“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар