Националният селекционер на Франция Раймон Доменек изрази недоволството си от вчерашния двубой и заяви, че е разочарован от равенството на своя тим 1:1 срещу Република Корея.
След ремито "петлите" са застрашени от отпадане от Мондиала и трябва да гонят задължителна победа срещу Того на 23 юни.
Французите изпуснаха първата си победа на Световно първенство след 8 години. В черна котка за тях се превърна 81-ата минута, когато Жи Сунг Парк донесе точката на корейския тим.
"Разбира се, че съм разочарован, но ние имаме още един мач, който трябва да спечелим. Можем да победим и да се класираме напред, което е нашата цел. Съперникът ни пресираше, а ние не успяхме да задържим топката достатъчно. Имахме своите шансове, но ги пропуснахме. При 1:0 винаги има риск да изтървеш победата и така се получи", коментира Доменек.

КЗК обвини седем фирми в картел при обществени поръчки
Виктор Колая преди SENSHI 31: Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол
По-скъпо лято 2026 по Черноморието ни: Вдигат осезаемо цените на чадърите, шезлонгите и напитките
Огромна рокля от българска дантела твори дизайнера Иван Донев
Един семеен ден на Day Off: Family Time на 16 май
Украински робот взриви сграда, контролирана от руснаците
Вижте къде в София няма да има вода на 18 май, понеделник
Zeekr стъпва на българския пазар с първи официален дилър
Mercedes-AMG показа купе за 1 милион евро
Lamborghini показа специална версия на Revuelto
Дилъри на Toyota бият тревога за недостиг на масло
Виктор Колая преди SENSHI 31: „Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол“
Четирима българи в битка за медали днес в Сърбия
Томас Бриджуотър: „Очаквайте фойерверки – идвам да доминирам!“
Мариан Лапушнеану: „SENSHI Grand Prix е шанс да покажеш кой си като боец“
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Катя Ивкова: Специалистите по здравни грижи заслужават достойно представителство в Световната здравна асамблея догодина
Кога се допълват и кога си противоречат алтернативната и конвенционалната медицина?
Министър Ивкова пред БЛС: Скринингът за онкологични заболявания, като метод за вторична профилактика, е сред приоритетите ми
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар