Треньорът на Амкар Димитър Димитров призна, че въпреки загубата с 1:3 при гостуването на Фулъм в мача от Лига Европа, руснаците все още не са се предали.

Тимът от Перм падна в първия мач на "Крейвън Котидж", но голът, отбелязан на Острова, дава шансове на възпитаниците на Херо за реванша след седмица.

"Ние имаме своите шансове за реванша. Допуснахме съвсем лек гол в началото на мача, още в 4-ата минута. Дълго не можахме да намерим нашия ритъм и стил на игра, но когато все пак взехме инициативата, на нашия съперник му стана трудничко", каза след мача с Фулъм Херо.

"Много съжалявам, че Виталий Гришин пропусна да вкара и втори гол. Но ние ще се опитаме да спечелим на наш терен, ще направим всичко възможно. Зад нас са нашите привърженици и предимството на изкуствения ни терен", допълни Херо.

Реваншът на руска земя е на 27 август.