Треньорът на Рома Лучано Спалети коментира пред "Тутоспорт" жребия за Лига Европа, който го изправи срещу Фулъм, Базел и нашия ЦСКА.

Италианският специалист определи като най-тежък съперник лондонския клуб, а българите и швейцарците сложи в графата "приятни".

"Смятам, че жребият е добър. Най-трудно ще ни бъде при гостуването на Фулъм в Лондон."

За ЦСКА и Базел Спалети споделя: "Приятни съперници. Не се притеснявам от тях. Но със сигурност няма да ги подценим."

"Те имат своята история, а със сигурност и претенциите да направят нещо значимо в турнира. Ще подходим с необходимата сериозност към всеки един мач."

"Но ако спечелим гостуването в Лондон, смятам, че няма да имаме проблеми."

Рома започна тежко шампионата като загуби първия си мач от Дженоа у дома с 2:3: "Трябва да играем доста по-добре от това, което показахме срещу Дженоа. Но сме опитен тим и ще излезем от ситуацията. Поздравявам противника, който ни победи заслужено."