Димитър Бербатов получи много похвали за играта си в английския печат. Националът вкара първия си гол за Тотнъм срещу Шефилд Юн, след това изработи попадението на Джърмейн Джинас, а тимът му спечели с 2:0 първата си победа за новия сезон.
“Демонът Бербатов бе недосегаем и поведе Тотнъм към победата. Приличащият на Анди Гарсия футболист първо се разписа, а след това подаде на Джинас за втория гол. Голмайсторът, който е голям фен на филмите за мафията и по-конкретно на “Кръстникът”, не показа никаква милост и уби Юнайтед”, написа вестник “Мирър”.
“Бербатов бе остър като бръснач и просто разкъса Шефилд Юнайтед”, добави “Сън”. Мениджърът на Тотнъм Мартин Йол също не спести похвалите си относно играта на българина.
“Димитър ще играе силно във всяко едно първенство. Тази вечер той показа класата си. За него английският футбол е различен от този, който е играл преди това, но се оказа, че това не е проблем. За своя ръст, той борави изключително с топката в крака, което показва, че просто има природен талант”, заяви холандският специалист.


От "България демонстрира гръбнак" до "Политическа шизофрения": Бурни реакции заради Киевската декларация
Персеидите идват: До 100 падащи метеора на час в най-зрелищната нощ на 2026 г.
Шишков смени ръководството на "Автомагистрали", Иван Кунев е новият директор
МВнР за договора, подписан в Киев: Позицията ни остава непроменена
Медицински хеликоптер транспортира 16-годишно момче от Гоце Делчев до „Пирогов“
Колко струва едно обаждане за пътна помощ и защо цената варира толкова много?
Промените в изборния кодекс минаха на първо четене в НС
Как модерните коли „мислят“ преди вас, когато натиснете газта
Xiaomi направи хибрид, които се сравнява с електромобил
Шефът на Toyota призова японските марки към обединение
Новата цел на крадците оставя щети по колата за хиляди евро
UFC се завръща в Оклахома Сити с битка между Дрикус дю Плеси и Камару Усман
Антъни Джошуа отправи послание към Тайсън Фюри: Ако иска, нека дойде на моя ринг
Хабиб: Аржентина показа дух, но Англия спря да играе
Златева отчете изплащането на наследени финансови щети
Секс на плажа и с какво трябва да се внимава?
Омбудсманът иска по-силна защита на учениците със СОП
Значението на ранната логопедична интервенция при болестта на Паркинсон
В „Пирогов“ спасиха от ампутация крака на 81-годишен мъж
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар