Преминаването на нападателя на Рома Стефано Окака във Фулъм няма да се състои. Това съобщи агентът на 20-годишния футболист Доменико Скопелити.

Както е известно, Окака трябваше да остане във Фулъм под наем за половин година. Играчът не скри, че го примамва срок по-дълъг от шестте месеца и имаше вероятност чернокожият талант, който се разписа и срещу нашия ЦСКА, да бъде преотстъпен на лондонския клуб за период от година и половина.

Италианските анализатори и пресата в Англия твърдяха, че на мениджъра на Фулъм Рой Ходжсън  му е било наложено да даде своето окончателно одобрение за сделката.

Скопелити заяви, че в средата на седмицата "вълците" са се натъкнали на промененото становище на Фулъм. Ръководството на Рома е получило факс, в който англичаните ги уведомяват, че се отказват от сделката и нападателят от нигерийски произход може да си остане при Раниери.

Англичаните щяха да платят 250 хиляди евро за играча до края на сезона.