Защитата на Рома пусна 5 гола в последния мач срещу Каляри, а сега има тежката задача да се изправи срещу Байерн. Въпреки това в лагера на италианците са уверени, че ще се представят силно на "Алианц Арена".

Един от играчите, които нямат търпение да излязат в този сблъсък е Жуан. Защитникът на Рома познава добре Байерн, защото игра 5 години в Байер Леверкузен. Бразилецът обаче няма да може да играе с титулярния си партньор в защитата - Филип Мексес, който е контузен.

"Ще бъде труден мач. Като виждаме и какво е състоянието ни в момента, нещата са сложни. Но ние ще играем максимално концентрирани. Познавам добре немския футбол. Трябва да дадем максимума, за да измъкнем нещо от Мюнхен", заяви Жуан пред "Гадзета дело спорт".

"На Алианц Арена съм играл и съм печелил с националния тим. Победихме 2:0 Австралия. Сигурен съм, че и днес ще се представя добре в защита и мисля, че Байерн няма да може да ни вкара гол", довърши бразилецът.