Реал Мадрид ще бъде отново без Серхио Рамос в дербито срещу Милан от Шампионската лига, въпреки че първоначално се очакваше бранителят да се завърне в състава.
Той пропусна съботния сблъсък с Малага заради травма в коляното, но в понеделник обяви, че се чувства добре и смята, че ще бъде готов на 100% за сблъсъка на „Сантяго Бернабеу”.
В крайна сметка обаче Жозе Моуриньо го остави дори извън групата за срещата, което означава, че националът явно не е напълно възстановен. Вместо него като десен бек отново ще действа Алваро Арбелоа.
В понеделник Рамос трябваше да се яви на пресконференцията преди мача, но в последния момент бе заменен от Икер Касияс, което бе ясна индикация, че той почти сигурно няма да попадне в състава на домакините.
Така съставът на Реал ще бъде съвсем същият, който разби Малага с 4:1 като гост миналия уикенд и явно португалецът е доволен от тези футболисти, след като Кралския клуб успя да отбележи 10 гола в последните си 2 мача от първенството и сега се надява, че и срещу Милан ще продължи със силната си игра.

Коментари
Напиши коментарНапиши коментар