Новият Робиньо ще радва феновете на Валенсия, след като Прилепите представиха новото си попълнение Жонас Гонсалвеш, който бе купен от Гремио. Нападателят вече е на разположение на треньора Унай Емери.
“Мисля, че играта ми е подобна на тази на Робиньо, защото харесвам този тип футбол. Искам да бъда подвижен, да играя много с топката и да стрелям към вратата” коментира Гонсалвеш, макар че засега не е ясно дали наставникът на отбора предпочита такъв тив футбол.
“Разбира се, че съм доволен, че съм тук. Градът е прекрасен, отборът също и съм щастлив, че ще имам възможността да играя в най-силното първенство в света” добави още бразилецът.
“Валенсия е отбор с големи традиции, който е постигнал много успехи и винаги е в челото на класирането. Освен това ще мога да играя в Шампионската лига, което ще бъде великолепно за мен. Благодарен съм, че ми бе дадена възможност да играя в Европа и ще работя здраво, за да оправдая доверието на ръководството” каза още Гонсалвеш.
Валенсия е на 4-о място в първенството, като целта на отбора е да запази позицията си и отново да играе в Шампионската лига. Тимът продължава участието си в тазгодишното издание на най-престижния турнир, като на 1/8финалите ще играе с Шалке.
Напиши коментар
“Мисля, че играта ми е подобна на тази на Робиньо, защото харесвам този тип футбол. Искам да бъда подвижен, да играя много с топката и да стрелям към вратата” коментира Гонсалвеш, макар че засега не е ясно дали наставникът на отбора предпочита такъв тив футбол.
“Разбира се, че съм доволен, че съм тук. Градът е прекрасен, отборът също и съм щастлив, че ще имам възможността да играя в най-силното първенство в света” добави още бразилецът.
“Валенсия е отбор с големи традиции, който е постигнал много успехи и винаги е в челото на класирането. Освен това ще мога да играя в Шампионската лига, което ще бъде великолепно за мен. Благодарен съм, че ми бе дадена възможност да играя в Европа и ще работя здраво, за да оправдая доверието на ръководството” каза още Гонсалвеш.
Валенсия е на 4-о място в първенството, като целта на отбора е да запази позицията си и отново да играе в Шампионската лига. Тимът продължава участието си в тазгодишното издание на най-престижния турнир, като на 1/8финалите ще играе с Шалке.


"Левски" започва срещу "Дунав", сезонът тръгва на 17 юли
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Централна емисия
Централна емисия
Как да намалите болката и отоците в краката?
Тръмп: Иран атакува с най-малко 4 дрона кораби, минаващи през Ормузкия проток
Защо Русия мобилизира жените си за война
Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на "Тракия”
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар