Финансовата криза застигна и отборът на Димитър Димитров-Херо в Саудитска Арабия Ал Кадисия.
Българският специалист и футболистите му не са получавали пари по договорите си от пет месеца насам, а причината е неразбории в клубното ръководство.
Именно заради това пропадна и подготвителният лагер за Ал Кадисия в Египет малко след Нова година. Чужденците в отбора на Херо напуснаха състава и той беше принуден да попълни групата с петима аматьори, които през деня работят и тренират само късно вечер.
"Президентът много разчиташе да продаде един наш 18-годишен талант на Ал Ахли, но момчето изненадващо не се съгласи с предложената му заплата и остана при нас.
Така пропадна трансферът за 3 милиона долара и проблемите се увеличиха. Въпреки това президентът гарантира, че ще се решат проблемите и дори ми е обещал, че ще привлечем и чуждестранни играчи - от Перу, от Тунис и от Бахрейн, обясни ситуацията около клуба си Димитров.
Ал Кадисия е на 10-о място с 15 точки след първата част от първенството. На 12-и февруари Димитров и футболистите му гостуват на Ал Таавон, който е непосредствено над зоната на изпадащите.
"Договорът ми изтича през април, когато завършва и местното първенство. След това ще огледам възможностите, които ще ми бъдат предложени.
Вероятността да остана в Ал Кадисия обаче е доста, доста малка. Прец лятото имах оферта от Ал Шабаб, вероятно и сега ще ме потърси някой друг клуб от Саудитска Арабия или региона. А защо пък да не се върна в Европа", завърши Димитър Димитров.
Напиши коментар
Българският специалист и футболистите му не са получавали пари по договорите си от пет месеца насам, а причината е неразбории в клубното ръководство.
Именно заради това пропадна и подготвителният лагер за Ал Кадисия в Египет малко след Нова година. Чужденците в отбора на Херо напуснаха състава и той беше принуден да попълни групата с петима аматьори, които през деня работят и тренират само късно вечер.
"Президентът много разчиташе да продаде един наш 18-годишен талант на Ал Ахли, но момчето изненадващо не се съгласи с предложената му заплата и остана при нас.
Така пропадна трансферът за 3 милиона долара и проблемите се увеличиха. Въпреки това президентът гарантира, че ще се решат проблемите и дори ми е обещал, че ще привлечем и чуждестранни играчи - от Перу, от Тунис и от Бахрейн, обясни ситуацията около клуба си Димитров.
Ал Кадисия е на 10-о място с 15 точки след първата част от първенството. На 12-и февруари Димитров и футболистите му гостуват на Ал Таавон, който е непосредствено над зоната на изпадащите.
"Договорът ми изтича през април, когато завършва и местното първенство. След това ще огледам възможностите, които ще ми бъдат предложени.
Вероятността да остана в Ал Кадисия обаче е доста, доста малка. Прец лятото имах оферта от Ал Шабаб, вероятно и сега ще ме потърси някой друг клуб от Саудитска Арабия или региона. А защо пък да не се върна в Европа", завърши Димитър Димитров.


Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар