Капитанът на Арсенал Франсеск Фабрегас бе разочарован след отпадането на Артилеристите от Шампионската лига.
Лондончани паднаха с 1:3 от Барселона, макар че в началото на второто полувреме стигнаха до 1:1 и при този резултат щяха да продължат. Спорно изгонване за втори жълт картон на Робин ван Перси обаче до голяма степен предреши изхода от срещата.
Халфът обаче бе недоволен именно от решението на Масимо Бусака да изгони холандския нападател, който бе санкциониран за разкарване на топката след съдийски сигнал.
„Понякога във футбола има отсъждания в твоя полза, а друг път са в твоя вреда. Не мислех обаче, че за подобно нещо можеш да получиш червен картон. Определено изгонването бе пресилено” заяви Сеск.
Все пак испанецът призна, че Барса заслужено продължава напред. „Факт е, че не играхме добре и Барселона имаше много положения. Имахме обаче едно положение (на Бендтнер в края), което щеше да ни класира напред, но за съжаление го пропуснахме. Желая успех на Барса в следващите мачове” добави халфът, който призна, че е получил нова контузия.
„Ритнаха ме в една ситуация и разбрах, че мачът свършва за мен. Дано не е нещо сериозно” разкри Фабрегас.

Винетките в евро през 2026 г. - обявиха цените им
Евакуираха с хеликоптер моряци от бедстващия кораб Kairos край Ахтопол
Шофьор почина в кабината на камиона си на ГКПП „Капитан Андреево“
Как да разпознаем новини, генерирани с изкуствен интелект?
Министър Атанас Запрянов посрещна новия патрулен кораб “Храбри” СНИМКИ
Арас-Текстил – традиция, отговорност и иновации в България
10 коли, които бяха близко до съвършенството
Завръщането на Toyota MR2 е все по-близо
Отстъпки от над 100 000 долара показват, че богатите не искат електромобили
Знаете ли какво крие BMW X5 (E53) в резервната си гума?
Чимаев към Двалишвили: Върни се по-силен!
Дейна Уайт коментира отнемането на титлата на WBC от Крауфорд
Разбор на зрелищната бойна вечер SENSHI 29: Грант Уотърман и Светослав Маноилов
Джошуа Ван след контузията на Пантоя: „Искам реванш, не си представях така да стана шампион“
Защо са важни антиоксидантите за кожата?
Д-р Даниел Ставрев: 35 вече не е граница за успешна инвитро процедура, а индивидуална величина
Защо ставите страдат повече при студено време?
Откриха първия единичен ген, който директно причинява психични заболявания
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар