Българският национал Ивайло Чочев отбеляза гол за Палермо при победата на тима с 3:0 срещу гостуващия Салернитана в среща от 21-ия кръг на Серия "Б".

Това беше първи мач за полузащитника след контузия. Чочев поднови нормални тренировки със съотборниците си едва преди 10 дни след артроскопията на дясното коляно, която претърпя в края на ноември в клиника в италианския град Новара.

Българинът откри резултата в 30-ата минута след асистенция на македонеца Александър Трайковски. Останалите две попадения за домакините реализираха Гаетано Монакело в 79-ата минута и Мато Яяло в добавеното време на мача.

Палермо е лидер в Серие "Б" с 39 точки след 21-ия кръг, като има 2 точки аванс пред втория Фрозиноне.