Общо 14 футболисти и служители на Дженоа са с положителни тестове за Covid-19, се казва в изявление на италианския клуб.
През уикенда Дженоа обяви, че полузащитникът на Дания Ласе Шьоне и вратарят Матия Перин са се заразили с вируса.
"Дженоа съобщава, че след днешните тестове броят на положителните проби за коронавирус се е увеличил до 14 сред членове на тима и персонала", заявиха в официалния сайт на отбора.
"Клубът е активирал всички процедури съгласно протокола и е информирал властите. Дженоа ще предоставя актуализации при развитието на ситуацията", се допълва в съобщението. От клуба не посочиха имената на заразените играчи, информира БНР.








Емил Радев: Абсолютна лъжа е, че Олег Невзоров и баща ми са съдружници
Кабинетът "Радев" въвежда осигуровки за държавните служители, поскъпване на винетките
В Халкидики забраняват "резервирането" на плажове с чадъри
Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
СЗО за горещините в Европа: Извънредна здравна ситуация
Две деца от школата на Славия са загинали на "Тракия", отивали на турнир
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар15:25 | 29 сеп 2020 г.
Напиши коментар