Каляри се завърна в Серия А след само един сезон извън елита. След като изпадна през май 2022 г. сардинци се върнаха обратно в елита благодарение на победата над Бари във финалния плейоф от Серия Б. Каляри спечели с 1:0 реванша пред 58 000 зрители на стадион "Сан Никола" в Бари и с общ резултат 2:1 от двата мача са отново в елита.

Герой за сардинци бе ветерана Леонардо Паволети. Той влезе от пейката и вкара златния гол в 4-ата минута на продължението на срещата. Паволети се появи на терена само 5 минути преди това. Нападателят успя да засече центриране на Дзапа и прати своя отбор в елита.

Каляри придружава влезлите в Серия А директно след редовния сезон Фрозиньоне и Дженоа. За треньорът на сардинци Клаудио Раниери това е промоция с този тим 33 години след първата му спечелена промоция начело на Каляри.