Уж възродената Германия изненадващо загуби от Турция с 2:3 в приятелска среща, която се игра на „Олимпиащадион“ в Берлин.
Бундестимът откри резултата още в петата минута чрез Кай Хаверц (асистенция на Лерой Сане), но след това рязко зацикли и до края на първата част си остана само с точния удар на футболиста на Арсенал.
В същото време турците се успокоиха, заиграха все по-добре и надиграха своите любезни домакини. Към заключителната част на първото полувреме това се отрази и на резултата, защото беше сътворен пълен обрат.
Първо защитникът Ферди Кадиоглу изравни в 38-ата минута, а после Кенан Йърдъз шокира германците с второ попадение за югоизточната ни съседка.
Веднага след рестарта на играта Германия изравни с втория си точен удар – нападателят на Борусия Дортмунд Никлас Фюлкруг беше точен в 49-ата минута след пас на бижуто на Байер Леверкузен Флориан Виртц.
Маншафтът определено заигра по-добре и имаше своите възможности, но двайсетина минути преди края на редовното време резервата Юсуф Сари вкара отсъдената за гостите дузпа, само седем минути след влизането си в игра.
До края на срещата германците опитаха нещо като хаотичен натиск, който не даде никакъв резултат. Това беше трета поредна победа за Винченцо Монтела начело на Турция, докато за Юлиан Нагелсман това беше първа загуба начело на Бундестима.








Белгород под обстрел: Жертви и ранени след масирани удари
В "България сутрин" на 28 юни от 9:30 часа: Как ни помага AI и прави ли грешки?
Как бактериите в червата влияят на апетита и теглото
Лайънъл Ричи отлага концерти заради заболяване
Жена падна в необезопасена шахта и загина
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Майлс Симсон: Победата в SENSHI Grand Prix би означавала всичко за мен
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар03:09 | 19 ное 2023 г.
01:05 | 19 ное 2023 г.
01:02 | 19 ное 2023 г.
00:52 | 19 ное 2023 г.
00:40 | 19 ное 2023 г.
00:30 | 19 ное 2023 г.
00:22 | 19 ное 2023 г.
00:20 | 19 ное 2023 г.
00:10 | 19 ное 2023 г.
00:09 | 19 ное 2023 г.
Напиши коментар