Жозе Моуриньо очаквано намери начин да защити футболистите си от обвиненията в симулация, след като в последните мачове Оскар и Рамирес абсолютно заслужено получиха жълти картони за умишлени падания.
Португалецът, който се изказва много гневно за подобни прояви от играчи на други отбори, очаквано замаза случилото се в двубоя с Дарби, където симулацията на Рамирес бе очевидна.
„Отново ще кажа, че играчите на Челси не симулират. Инцидентите с Рамирес и Оскар са изолирани епизоди”, коментира Моуриньо след победата над Дарби.
„Не съм гледал последния инцидент, но Андре Маринър бе близо, така че щом е взел това решение, значи е бил прав. При Оскар отсъждането също бе правилно. Причината футболистите да получат картони е, защото съдиите са много добри. В други отбори има симуланти, които не са наказвани и се притеснявам за английските отбори в Европа”.
„Ние се борим срещу симулациите, но в Шампионската лига и Лига Европа реферите са от други държави, така че футболисти без усещането за това, което се опитваме да въведем, ще бъдат изкушени да опитват някакви неща и английските тимове ще страдат. Арбитрите атакуват симулациите, мениджърите ги подкрепят и това трябва да бъде навсякъде”, каза още Моуриньо.








Вселената има изпит за 3 зодии през седмицата 6 - 12 юли
Недостиг на спешни медици: 378 са свободните места в "Бърза помощ"
5 упражнения за по-здрави кости
Жилищата в Гърция стават все по-недостъпни въпреки ръста на минималната заплата
Третият етап на Тур дьо Франс ще се проведе без зрители
Русия разработи необичайна защита за бронирани машини
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
С каква кола се придвижва Лео Меси на световното
Как работи новата ръчна скоростна кутия на Ferrari
Мейуедър посочи петимата боксьори, които го впечатляват най-много
Гейджи подписа спонсорски договор за 3,6 млн. долара
Агит Кабайел: Готов съм да защитавам титлата срещу всеки
Абдула Мейсън и Брус Карингтън защитиха световните си титли
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар20:09 | 12 яну 2014 г.
12:26 | 7 яну 2014 г.
12:12 | 7 яну 2014 г.
00:06 | 7 яну 2014 г.
23:59 | 6 яну 2014 г.
22:57 | 6 яну 2014 г.
18:18 | 6 яну 2014 г.
18:14 | 6 яну 2014 г.
18:07 | 6 яну 2014 г.
17:54 | 6 яну 2014 г.
Напиши коментар