Жозе Моуриньо този път разочарова журналистите и феновете на съперниковите отбори, като не потърси никакви оправдания за загубата на отбора си.
Челси отпадна от турнира за купата на Англия, след като загуби с 0:2 от Манчестър Сити. Вторият гол обаче бе от категорична засада, която не бе маркирана от съдиите. Моуриньо обаче не отдаде голямо значение на тази грешка.
"Сити игра по-добре от нас и заслужаваше да победи", заяви португалецът след мача.
"Във футбола има мир, когато по-добрият отбор побеждава. Преди две седмици по-добрият отбор победи и днес също по-добрият отбор победи".
"Похвала за моите играчи, защото те доказаха, че да спечелиш два пъти срещу Сити и да спечелиш два пъти тук е много трудно. Похвала за това, което направи моя отбор преди две седмици".
"Днес ситуацията бе проста. Проста за анализиране. Те бяха по-добрият отбор и победиха".
"Дали съдиите бяха слаби през второто полувреме? Да. Но дали щяхме да победим дори и с перфектни съдии? Не".
"Вторият гол бе от засада, но те щяха да победят с 1:0, защото ние нямаше изобщо да вкараме или да доминираме или да уплашим Сити в този мач".
"Продължаваме мач за мач и сме където сме. Винаги се опитваме да спечелим следващия мач, независимо от турнира. Така че не мисля, че един или два мача повече във ФА Къп щяха да променят нещо за нас или нещо за тях с мощния им състав".
"Днес бе видимо, че има разлика в свежестта между двата отбора. Единият отбор игра преди няколко дни, а другият игра миналата седмица и имаше една седмица без състезателен футбол. Беше лесно да се види разликата".







5 неща, които трябва да знаете за Симеон Наковски преди дебюта му на SENSHI 33
Задържаха 36-годишен карловец за масовото отравяне на лешояди в Стара планина
Съдът остави в ареста бившия полицай, обвинен за бруталното убийство в Съединение
3 китайски зодии ще "плуват" в богатство и успех от 24 август 2026 г.
Сърбия не е поискала помощ от Европа, преди да приеме руския Ил-76
Антидрон системи, закупени от България, не могат да защитят границите
Бившият полицай остава в ареста, убитият в Съединение влязъп с брадва да краде
Неудобната истина зад арестите за "Северен поток": Германия може да е големият губещ
Китайското AUDI вече се продава в Европа
Италиански град забрани велосипедите
Mercedes-Benz се връща на пазара на таксита в Германия
10 впечатляващи BMW-та, които не стигнаха до серийно производство
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Андреа Стоева и Владимир Тодоров излизат днес на Световното по джудо за кадети
Витамин C в грижата за кожата - защо заслужава място в ежедневната рутина?
АПАЗ се обяви против практиката пациенти да осигуряват кръв, за да бъдат оперирани
Билкови репеленти срещу насекоми, 2
МЗ представи новия модел за здравна реформа: ЦАР остава самостоятелен, РЗИ стават дирекции към министерството
Коментари
Напиши коментар13:53 | 16 фев 2014 г.
13:48 | 16 фев 2014 г.
13:48 | 16 фев 2014 г.
13:47 | 16 фев 2014 г.
13:44 | 16 фев 2014 г.
13:42 | 16 фев 2014 г.
13:33 | 16 фев 2014 г.
13:31 | 16 фев 2014 г.
13:27 | 16 фев 2014 г.
13:09 | 16 фев 2014 г.
Напиши коментар