Защитникът на Челси Джон Тери се оплака, че играчите на Манчестър Юнайтед са играли непозволено срещу своите съперници във вчерашното дерби, което завърши 1:1.
В един момент през първото полувреме гостите претендираха за нарушения в наказателното поле на Смолинг срещу Иванович и на Рохо срещу Джон Тери при едно и също положение и повторенията показаха, че задържане наистина има.
«Благодаря на всички фенове, които дойдоха да ни подкрепят. Бях държан за врата почти при всеки корнер. Все пак се видя, че играхме добре и сме разочаровани, че си тръгнахме само с точка» написа той в Туитър.
Бившият рефер Греъм Пол също е на мнение, че съдията Фил Дауд е ощетил Челси. „Фил Дауд подмина две нарушения срещу играчи на Челси в едно и също положение, а по този начин компрометира и колегата си Майкъл Оливър, който в предишния кръг отсъди такава дузпа за нарушение на Шоукрос срещу Бони. Дауд трябваше да посочи бялата точка и за двете ситуации, особено за задържането на Иванович" заяви той.
Анализаторът на „Скай Спортс" Джейми Карагър го подкрепи: „Може да се каже, че в този случай имаше на практика 2 дузпи за Челси. Играчите на Юнайтед държаха своите съперници през вратовете. От позицията си Фил Дауд трябваше да види тези положения. Реакцията на Иванович бе показателна като това бяха ситуации много по-сериозни от нарушението на Шоукрос срещу Суонси в миналия кръг" изтъкна бившият бранител.








Седмицата започва облачно и дъждовно, но с температури до 31 градуса
Хороскоп за 6 юли 2026 г.: Важни решения и ново начало за зодиите
Днес приятно слънце с леки превалявания следобед
Гърция или Турция: Кои военновъздушни сили имат предимство?
Зеленски: Боевете за Константиновка продължават
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
С каква кола се придвижва Лео Меси на световното
Как работи новата ръчна скоростна кутия на Ferrari
Маурисио Руфи лети за Лас Вегас, ще бъде резерва за Макгрегър – Холоуей
Джош Хокит: Агресията на Аспинал може да се обърне срещу него
България с пълен състав на Европейското първенство до 20 години в Скопие
Трейси Кортез иска трети бой с Ерин Бланчфийлд: „На 100 процента искам реванша“
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар15:36 | 28 окт 2014 г.
11:06 | 28 окт 2014 г.
10:54 | 28 окт 2014 г.
10:47 | 28 окт 2014 г.
00:23 | 28 окт 2014 г.
00:05 | 28 окт 2014 г.
00:01 | 28 окт 2014 г.
23:51 | 27 окт 2014 г.
23:49 | 27 окт 2014 г.
23:35 | 27 окт 2014 г.
Напиши коментар