Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо изригна пред „Скай Спортс” срещу медии и съдии ден след поредния спорен мач на отбора му, който завърши 1:1 с Бърнли и загуби 2 точки в битката за титлата.
Лондончани бяха ощетени от рефера в два случая, в които той не отсъди дузпа за тях, а освен това не изгони Ашли Барнс, който едва не счупи крака на Неманя Матич с брутално влизане.
„Какво да кажа? Има ситуации, за които всеки може да има мнение. Тук обаче говорим за положения, които са напълно ясни и могат да бъдат тълкувани само по един начин. Просто не си представям, че при четирите инцидента в този мач има място за интерпретации”.
„Освен това не смятам, че би трябвало да е проблем, когато просто си честен и казваш истината. На почивката Бърнли трябваше да е с човек по-малко и ние да водим с 3:0. Вместо това ние завършиха мача в намален състав и загубихме две точки”.
„При играта с ръка на Кайтли това е абсолютна дузпа. Зная, че работата на съдиите е трудна, но тук всичко бе ясно. Що се отнася до влизането срещу Матич, то можеше да прекрати кариерата му. Това бе престъпление. Напълно разбирам защо Матич изпусна нервите си. Той просто е късметлия” заяви Моуриньо.
Относно критиките срещу Диего Коста, той сподели: „Когато съобщаваш за престъпленията на Коста, не можеш да кажеш, че влизането на Барнс е твърдо. Трябва да кажеш, че то е престъпно. Вие от „Скай” не се извинихте за думите си за Коста. След като той получи санкция от 3 мача, колко трябва да отнесе Барнс за това?”
„Веднага след мача с Ливърпул вие („Скай Спортс”) започнахте публично да осъждате Коста и да коментирате неговите „престъпления”. Това не мога да го пропусна. Вие не правите това срещу всеки. Миналия сезон Яя Туре направи нещо подобно. През този Ван Перси удари съперник с лакът срещу Уест Хям. Не последва нищо. Това вчера можеше да сложи край на кариерата на един играч”.
„Говорих с рефера Мартин Аткинсън и той ми каза, че не е видял какво е станало или е отсъдил това, което е видял. Ако ме питате за 5-те точки разлика ще кажа, че ако всичко бе наред и след случилото се срещу Тотнъм, Саутхемптън и вчера, трябваше да водим с 12. Смятам, че технологията трябва да помага на съдиите”.







Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Карди Би решила да даде втори шанс на Стефон Дигс
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар02:59 | 24 фев 2015 г.
02:18 | 24 фев 2015 г.
01:59 | 24 фев 2015 г.
22:53 | 23 фев 2015 г.
21:28 | 23 фев 2015 г.
21:05 | 23 фев 2015 г.
20:45 | 23 фев 2015 г.
20:31 | 23 фев 2015 г.
20:18 | 23 фев 2015 г.
19:24 | 23 фев 2015 г.
Напиши коментар