Челси планира да продаде през летния трансферен прозорец, който наближава, Оскар и Хуан Куадрадо, пише английското издание "Дейли Стар".
За да не наруши финансовия феърплей отборът от английската столица ще трябва да се раздели със свои играчи, така че да може да финансира трансфера на Рахийм Стърлинг, който почти сигурно ще напусне Ливърпул.
Вчера последният е подал молба за трансфер и така намеренията на Брендън Роджърс да го задържи против волята му в отбора може би ще бъдат охладени.
Битката за подписа на крилото ще бъде ожесточена, тъй като и Манчестър Сити го иска, а цената на Стърлинг е близо 50 милиона в паунди.
Куадрадо бе привлечен от Фиорентина с големи очаквания през януари срещу 26 милиона паунда, но направи само три старта за тима на Жозе Моуриньо и не успя да се аклиматизира бързо към бързата игра на Острова.
За напускането на Оскар пък се спекулира от доста време насам и макар той да се отчете през сезона със 7 гола и 8 асистенции като цяло представянето му цялостно бе колебливо. Кариоката е свързван с трансфер в испанския Валенсия.
Сегашният договор на трансферната цел на "Сините" иначе изтича през лятото на 2017 година, като той в момента прибира в Ливърпул скромните 35 хиляди паунда седмично в сравнение с останалите си съотборници.
Крилото отказа оферта за нов петгодишен договор с тима и тройно увеличение на заплатата през април месец и се очаква да има развръзка около бъдещето му през лятото.







Скандал в българския шахмат - грозят ни тежки санкции
Централна прогноза
КАТ в действие: Десетки пияни и дрогирани шофьори за 24 часа
Бизнесът обяви протестна готовност заради Бюджет 2026
С томбола обикновени парижани може да спечелят гробно място до велика личност
Експерти съветват: Пригответе кеш за пазаруване за първите дни на януари
Фрийдайвърът, който си задържа дъха 30 мин. и счупи рекорда: Най-ужасното преживяване
ЕС предприема мерки за предотвратяване на присъединяването на "троянски коне“ към блока
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Гига Чикадзе се завръща срещу Кевин Валехос на финалното UFC събитие за 2025 г.
Марио Баутиста: „От UFC ми обещаха нещо голямо след загубата от Нурмагомедов“
Джейк Пол коментира отменения бой с Джервонта Дейвис
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар21:01 | 20 май 2015 г.
13:48 | 20 май 2015 г.
13:23 | 20 май 2015 г.
10:48 | 20 май 2015 г.
10:15 | 20 май 2015 г.
09:43 | 20 май 2015 г.
09:31 | 20 май 2015 г.
08:35 | 20 май 2015 г.
08:31 | 20 май 2015 г.
08:15 | 20 май 2015 г.
Напиши коментар