Нападателят на Монако Радамел Фалкао флиртува с Челси и се опитва усилено да си уреди трансфер на "Стамфорд Бридж", твърди английското издание "Мирър".
Колумбиецът игра под наем в редиците на Манчестър Юнайтед през вече изминалия сезон във Висшата лига, но в крайна сметка Луис ван Гаал взе решение отборът да го върне на "Монегаските" и да не се възползва от опцията да откупи правата му.
За да направи трансфера си в английския шампион възможен Фалкао е готов да намали драстично своята огромна заплата, която получаваше в Юнайтед и в Монако.
Той прибира по 265 хиляди сметнато в паунди на седмица.
Представители на колумбиеца вече са се свързали със "Сините" и са предложили футболиста на лондончани.
Жозе Моуриньо със сигурност има нужда от един класен нападател, тъй като Дидие Дрогба напусна отбора след последния мач на тима от шампионата.
Арсенал иначе също имаше интерес към Фалкао, но лондончани едва ли ще се възползват от възможността да го вземат, след като той се провали по време на престоя си в Манчестър Юнайтед.
Тотнъм също има интерес към колумбиеца, но едва ли "Шпорите" ще могат да си позволят играч от такъв калибър.







Незаконната сеч на девствени гори в Румъния: Здрави дървета стават "мъртви" на хартия
Песков: Русия иска мир, но преговорите са блокирани
Петиция срещу насилието над животни заради прегазеното куче в София
Рецепта от тефтера на баба: Ябълков сладкиш
Каракачанов за 10 ноември: Червената номенклатура излъга надеждите на българите
В Дебелец поставят фотокапани заради нерегламентирани сметища
Кремъл заяви, че иска войната в Украйна да приключи
Седаните, които имат шанс да изкарат най-дълго
Предните стъкла от ново поколение имат повече функции от смартфон
Какво най-много влияе върху цената на автомобила при препродажба
BMW i8, принадлежало от Марадона, се продава на търг
Голяма звезда се закани на Усик и Крауфорд
Българи спечелиха шест медала по бразилско джу джицу в Дъблин
Релсън Грейси нарече съвременните джу-джицу състезатели „хемороидната банда“ заради стила им на борба
Обявиха най-богатите боксьори в историята
Може ли да се лекува нарцисизъм?
Кога е време за първия очен преглед на детето?
#ItTakesATeam новата инициатива на EMA обединява Европа в борбата с недостига на лекарства
Косопадът през есента – причини и решения
Коментари
Напиши коментар10:07 | 26 май 2015 г.
Напиши коментар