С доста пъстър състав Челси се наложи с 1:0 над Тайланд Ол старс в среща от азиатското турне на шампионите на Англия. Единственото попадение вкара Доминик Соланке в 13-ата минута.
Въпросният талант беше обявен за най-добър играч в школата на Челси и мениджърът Жозе Моуриньо го взе като награда в мъжкия отбор за турнето.
Соланке вкара 42 попадения във всички турнири и първенства, в които участва - старша възраст, втори отбор, регионални и юношески купи и национални отбори.
17-годишният нападател си партнираше в атаката с Лоик Реми, който му вдигна топката и момчето от воле простреля вратаря на сборния отбор на звездите на Тайланд.
Мениджърът на Челси даде шанс да стартират като титуляри още трима футболисти от формацията до 21 години- Ола Айна, Чарли Колкет и Джейк Кларк-Салтър, като с капитанската лента беше Петер Чех.
8 минути преди края на мача напусна игрището и Диего Коста, който се появи на полувремето. Бразилецът с испански паспорт получи почивка в последните седмици в Англия, за да се възстанови, но явно проблемите продължават. Във вторник Челси ще играе в Австралия с ФК Сидни.








Белобрадова: Радев първо плашеше с война, после заговори за стратегически съюзник
Весела Момчева-Таун за военните самолети: Рисковете са изчислени, сигурността се следи
Роузи О'Донъл с разкрития за смъртта на Мишел Трактенбърг
Синият маникюр на Хейли Бийбър от Мондиала стана хит
За гърците почивката в Гърция става скъпа, отиват в Испания и Италия
Скандално: БФС приклекна на Лудогорец и му спести 200 000 евро
"Китайската Toyota" идва в България тази година
Dongfeng: До края на 2026 ще сме в Топ 5 в България
Поредният шедьовър на Maserati заминава за Тайван
Този Corvette е на 500 000 км и е с оригиналния си мотор
Почина първият майстор на спорта по джудо в България
Тайсън Фюри и Антъни Джошуа нямат място в Залата на славата
Всички бойци в норма преди UFC Fight Night 282
Опетая съди IBF за отнетата титла
Ранното излагане на захар се свърза с повишен риск от депресия и тревожност по-късно в живота
Младите донорски яйцеклетки не компенсират напълно стареенето на матката
Ухапвания от насекоми през лятото при децата
Екипи на РЗИ ще активират мобилното приложение „еЗдраве“ в цялата страна
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар