Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо отказа да отговаря на въпроси относно случилото се между него и Ева Карнейро на пресконференцията преди дербито с Манчестър Сити, но все пак излезе с изявление относно инцидента заради който отнесе много критики.
От думите му стана ясно, че отстраняването на лекарката и физиотерапевта Джон Фърн от пейката, не е за постоянно.
„Първо искам да кажа, че разполагам с фантастичен медицински екип, воден от д-р Пако Биоса. Разбирам се добре с тях. Джон Фърн и д-р Карнейро няма да бъдат на пейката в неделя. Това обаче не означава, че същото важи до края на сезона. Просто на този мач те няма да присъстват и аз съм отговорен за това” коментира португалецът.
„Обикновено, когато нещата се получават добре, това не се разкрива. Хвалил съм ги много пъти през последните две години и те не са го забравили. Имали сме и разногласия през този период, но те са необходими, за да се подобрим. Работим заедно и това е начина, по който правим нещата. Всеки може да каже, когато не е съгласен с нещо” добави той.
„Всяка седмица трябва да избирам отбор от 25 души. Имам 7 асистенти, от които четирима са на пейката. Ето още един избор. Лекарският ни екип е изключително голям, а само двама са на пейката. Ако искате да говорим за футбол съм тук. Ако искате за нещо друго, тогава ме няма” изтъкна Моуриньо, като засега не е ясно дали на пейката на Челси в неделя ще има медицински лица.







Властта срещу поскъпването: "Справедлива цена", удължен Закон за еврото, удвоени глоби
Градушката в Трявна: Щети по коли, земеделска земя и училище
НСО свали охраната и на Борисов
"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Явор Гечев: Борбата с олигархията вече е в изпълнение
Освиркаха Израел на Евровизия, виковете по-късно изчезнаха от записите ВИДЕО
Задържаха за 72 часа шофьора на автобуса, катастрофирал на магистрала "Хемус"
Демерджиев: Пеевски и Борисов остават без охрана от държавата
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Коментари
Напиши коментар00:45 | 15 авг 2015 г.
18:17 | 14 авг 2015 г.
18:16 | 14 авг 2015 г.
17:13 | 14 авг 2015 г.
16:11 | 14 авг 2015 г.
15:59 | 14 авг 2015 г.
Напиши коментар