Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо отказа да обвини Джон Тери за изгонването му срещу Уест Бромич.
Сините играха повече от половин час в намален състав и имаха доста проблеми, но все пак спечелиха с 3:2 и записаха първата си победа за сезона.
„Това е просто губене на време, така че няма смисъл. Не, не го обвинявам. Има подадена топка зад крайния бранител, който пресира високо. Нападателят я овладя и г-н Клатънбърг решава, че това е червен картон”.
„По-добре е да говоря за други неща, защото някои неща могат да се видят и предпочитам да се фокусирам върху нас. Утре страниците на вестниците трябва да бъдат различни, защото победихме” заяви Моуриньо, който естествено похвали Педро за отличния му дебют с гол и асистенция.
„Той е много добър играч. Винаги обаче има неизвестност, когато дойде нов футболист дали той ще се приспособи бързо и феновете се чудят дали сме направили добър избор. Има примери и за едното и за другото, но е хубаво, че той започна по този начин” добави португалецът, който не пропусна и особен коментар, след като за втори път отборът му игра дълго време в намален състав.
„Явно трябва да тренираме игра 10 на 11 и казвам това напълно сериозно. Не се шегувам. Трябва да знаем какво да правим в такива ситуации”.







19-годишен катастрофира в светофар на бул. "Тодор Александров" в София (СНИМКИ)
Русия вдига ДДС, за да спонсорира войната срещу Украйна
Георги Марков пред Dnes.bg: КС уволни Киселова като депутат и правист
ВКС: Делото “Коцев” ще се гледа от Варненския окръжен съд
“Възраждане” призова депутата Киселова да подаде оставка
Евтините коли замърсявали най-много, твърди проучване
Акио Тойода се подмаза на Тръмп с шапка MAGA
Ако този индикатор се появи на таблото, не изключвайте двигателя
Rolls-Royce създаде уникат с дизайн от... стари видеоигри
KWU SENSHI Бразилия провежда специален уикенд с тренировки и изпити за колани
Пьотр Ян шлифова страйкинга си преди реванша с Двалишвили
Робърт Уитакър: Ислам Махачев може да гони трети пояс в UFC
Олександър Усик се раздели с титлата на WBO: Благодаря, че бяхте с мен
Лягането по едно и също време вечер помага да поддържаме стабилно кръвно
Автоимунен гастрит – когато имунната система атакува стомашната лигавица
Защо не бива да подценяваме хранителните разстройства?
Таргетна терапия и имунотерапия при рак на стомаха
Коментари
Напиши коментар14:39 | 24 авг 2015 г.
23:00 | 23 авг 2015 г.
21:29 | 23 авг 2015 г.
21:10 | 23 авг 2015 г.
20:43 | 23 авг 2015 г.
Напиши коментар