Легендата на Челси Франк Лампард е уверен, че Сините бързо ще се измъкнат от кризата, в която попаднаха в началото на сезона.
Шампионите стартираха кампанията във Висшата лига крайно неубедително, като имат само 4 точки от 4 кръга, губейки два от мачовете си и получавайки общо 9 попадения във вратата си.
Те вече изостават на 8 точки от лидера Манчестър Сити, но Лампард смята, че много скоро тимът ще покаже истинските си възможности.
„Такива неща се случват понякога. През миналия сезон те доминараха и спечелиха титлата заслужено. Не всеки път обаче, нещата се развиват, както се очаква, но аз съм напълно убеден, че Челси ще преодолее трудностите“ заяви той.
„Аз очаквах основните претенденти за първото място да бъдат те и Ман Сити. Следя внимателно какво се случва в Челси и изобщо не се съмнявам, че те ще направят силна кампания“ добави Лампард, който сега се подвизава в МЛС.
„Малко е разочароващо, тъй като започнах само в 3 мача, а имах и някои контузии, но се надявам, че сега вече всичко ще бъде наред. Иначе се чувствам отлично тук и просто нямам търпение да започна да играя редовно“ каза още той.








Защо 45% от новите автомобили се продават без резервна гума
Онколози разкриха коя храна избягват заради риска от рак
4 зодии привличат късмет и изобилие на 24 юли 2026 г.
Късна емисия
Принц Джордж вече е тийнейджър
5 плода срещу задържане на излишни течности
Оливия Родриго с ново гадже
Гени на супермодел: дъщерята на Жизел Бюндхен е нейнa по-млада версия
Шофьор се опита да влезе в нарисуван тунел
Електрическият Cayenne поддържа темпото на най-големия самолет на света
Всички коли на Tesla получават Starlink
Русия започна да внася бензин... от Индия
Предаването Boec.bg по Bulgaria ON AIR от 1 август – с ново лице и още повече истории от света на бойните спортове
Бен Аскрен: Не знаех дали тялото ми ще издържи шест минути
Нови тежки обвинения срещу братята Тейт: Разсекретени документи разкриват твърдения за изнасилвания и насилие
Канело обяви датата на пенсионирането си
Растителна храна, риба и достатъчно метионин е диетата на дълголетието
Нарушена комуникация в червата може да стои зад хроничния запек
Психология за родители: Първата година – основи на доверието и сигурността
490 000 българи с диабет срещат трудности в лечението
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар