Жозе Моуриньо продължава да твърди, че всичко между него и футболистите е наред и би напуснал Челси само ако бъде уволнен или ако играчите вече не го искат.
Загубата от Саутхемптън с 1:3 в събота постави Специалния под огромно напрежение, но той получи подкрепата от Джон Тери вчера и смята, че това е най-важното.
„Хората могат да говорят каквото си искат. Играчите обаче са тези, които трябва да решат. Идете на базата в Кобам и ги питайте. Джон Тери няма да е с националния отбор, Диего Коста и Рамирес също. Ако те ви кажат, че не ми вярват, само тогава бих си тръгнал. Това единственото важно нещо“ заяви Моуриньо, който е убеден, че в този труден момент се вижда какъв човек е.
„Това ме кара да разбера колко към силен. Не се страхувам. Не се оплаквам и не съм отчаян. Просто разбирам колко струвам. Когато побеждаваш и печелиш титли всичко е много лесно. Сега е различно и съм страшно недоволен от това, което правим на терена и от пораженията, но в същото време се радвам, че се срещам по този начин с нещата“ добави той.
„Момчетата трябва да са спокойни и да усещат, че всичко се случва както трябва. Не е необходимо да изпадат под напрежение и паника. Не зная кога ще се случи това, но съм сигурен, че те ще си върнат увереността“ каза още Моуриньо.







Хороскоп за 13 август 2026: Овните и Близнаците да не бързат, успех за Девите
Рецепта за сочни пилешки бутчета в еър фрайър
Хърватия обяви "война" на запазващите си място на плажа туристи
Изобилие и късмет за 4 зодии на 13 август 2026 г.
Земетресение с магнитуд 5,5 разтърси Салвадор
Драматичната размяна на самолети от Тръмп показва личните залози във войната с Иран
Американският флот тества евтин подводен дрон с автономност от хиляди километри
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар11:03 | 5 окт 2015 г.
10:54 | 5 окт 2015 г.
Напиши коментар