Челси излиза срещу Тотнъм, а Манчестър Сити ще бъде символичен гост на Арсенал в полуфиналите за ФА Къп, отреди тегления снощи жребий. Мачовете ще се играят на 22-и и 23-и април на стадион "Уембли".
Снощи Челси детронира Манчестър Юнайтед с 1:0 и подпечата мястото си във финалната четворка. Техният съперник Тотнъм нямаше проблеми с Милуол и го срази ас 6:0 в неделя.
"Шпорите" обаче изпитват сериозни трудности на стадион "Уембли" напоследък, печелейки само веднъж в последните си четири мача там. Двата тима се срещнаха на полуфиналите и през 2012 година, когато Челси разби градския си противник с 5:1.
Манчестър Сити стигна до полуфиналите след победа с 2:0 над Мидълзбро, докато Арсенал елиминира Линкълн с 5:0. До момента "артилеристите" и "гражданите" са се срещали само два пъти в турнира. Арсенал спечели последната им среща за ФА Къп с 2:1 през 1971 година.








Проф. Константинов: Смяната в "Информационно обслужване" е нормална
Киселова: Радев да спази предизборното обещание и да разгради модела Борисов-Пеевски
Достъпна Витоша: Лифтовете се използват за натиск от частни собственици
Ваканционни острови в опасност: Змийска инвазия застрашава Ибиса и Майорка (+ВИДЕО)
Путин никога не е обявявал война на Украйна, ето защо
Каримански за свръхдефицита: Разходите в България са прекомерно високи
Нови 25 чуждестранни шофьори са назначени в градския автобусен транспорт в София
Димитър Марков: В България продължава да няма осъдени за корупция
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Арман Царукян посъветва Илия Топурия да не приема бой с Пади Пимблет
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар