Челси - БАТЕ Борисов, двубой от група "L" на Лига Европа. Стадион "Стамфорд бридж", 22.00 часа българско време.
Вероятни състави:
Челси: Кепа, Кристенсен, Кейхил, Дзапакоста, Емерсон, Фабрегас, Баркли, Лофтъс-Чийк, Вилиан, Педро, Жиру
БАТЕ: Шербитски, Филипенко, Милунович, Поляков, Володко, Бага, Яблонски, Драгун, Иванич, Стасевич, Туоминен
Прогноза на Gol.bg:
Челси постигна две минимални, но безпроблемни победи на старта на тазгодишното издание в Лига Европа и тази вечер може практически да подпечата участието си във фазата на елиминациите.
Голямата звезда на англичаните Еден Азар още не е започвал като титуляр в надпреварата и почти сигурно няма да го стори и днес, тъй като получи контузия в гърба в голямото дерби на Висшата лига с Манчестър Юнайтед миналия уикенд.
Това е първата среща между Челси и БАТЕ, но клубът от Беларус вече има опит с британски съперници, защото през миналия сезон трябваше да мери сили с друг лондонски отбор - Арсенал. Тогава "артилеристите" спечелиха с общ резултат 10:2 и сега букмейкърите очаквано поставят "сините" в ролята на тежък фаворит.
Въпреки двата успеха само с по 1:0, Челси демонстрира сериозно отношение към турнира, отправяйки общо 50 удара в двата изминали двубоя. Само десет от тях обаче се оказаха точни, откъдето дойде и липсата на по-убедителни резултати.
Челси спечели последните си пет мача в Лига Европа, като три от победите дойдоха с познатото 1:0. Тимът няма загуба във всички турнири този сезон и е в серия от 12 поредни мача без загуба в мач от групите на европейски клубен турнир. За последно отборът загуби на този етап в Европа през септември 2013 година.
Резултат: Челси - БАТЕ 3:0







Радев смени всички областни управители
12 души пострадаха след проливни дъждове в Турция
Борисов: От днес съм сигурен и свободен български гражданин
Председателят на НС Михаела Доцова отива на аудиенция при папа Лъв XIV
Идват най-скъпите летни почивки: Поне 100€ ще е отиване до родното море
Кои са скритите капани при покупка на недвижими имоти?
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментар16:47 | 25 окт 2018 г.
11:44 | 25 окт 2018 г.
09:37 | 25 окт 2018 г.
Напиши коментар