Полузащитникът на Челси Мейсън Маунт заяви, че е израснал много „както на терена, така и извън него“ по време на дебютния си сезон в първия тим на „Стамфорд Бридж“.
Маунт, който беше доведен в първия тим от мениджъра Франк Лампард, след като двамата работиха заедно в Дарби миналия сезон, смята, че е узрял като играч и като човек след завръщането си в югозападен Лондон. „Имаше върхове и спадове, но основното нещо, което мога да извлека за себе си от този сезон, е, че израснах като играч – на терена и извън него“, започна той, цитиран от БНР.
„Освен това научих много от играта срещу някои от най-добрите играчи в света. Това е моят първи сезон във Висшата лига и, о, Боже, мечтаех за това от малък. За мен целият сезон до тук означава страшно много“.
Челси гостува на Астън Вила в първия си двубой от рестарта на Премиършип, като „сините“ ще се опитат да утвърдят мястото си в топ 4 на класирането. Маунт се разписа в първия двубой между двата състава на „Стамфорд Бридж“ и 21-годишният футболист няма търпение да се завърне отново на терена.
„Мина доста време. Беше трудно у дома, но ще бъде брилянтно да се завърнем към любимата игра. Нямаме търпение да започнем отново, това е нашата професия, това е нещото, което обичаме да правим. Подновяването на тренировките, всичко премина наистина чудесно. Много съм развълнуван, че съвсем скоро рестартираме сезона“, завърши Маунт.







Градушката в Трявна: Щети по коли, земеделска земя и училище
НСО свали охраната и на Борисов
"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Шофьорът на автобуса от катастрофата на "Хемус" вече е обвиняем
Демерджиев: Пеевски и Борисов остават без охрана от държавата
Звездата на Барселона Ламин Ямал развя палестинското знаме
BookTok сензацията "Зайче" вече е и на бъларски език
ГЕРБ за охраната на Борисов: Няма да политизираме темата
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Коментари
Напиши коментар06:42 | 13 юни 2020 г.
01:37 | 13 юни 2020 г.
Напиши коментар