Американският футболист на Челси Кристиан Пулишич може да напусне лондонския клуб до края на трансферния прозорец, твърдят британските медии, цитирани от "Труд".
Мениджърът на лондончани Томас Тухел няма да разчита на Пулишич до края на сезона, поради което ръководството на сините реши да го продаде или да го изпрати под наем за една година.
Най-голям интерес към американския футболист прояви Нюкасъл, който все още не е приключил с подсилванията през летния трансферен прозорец.
Пулишич (23) пристигна в Челси през 2019 г. от Борусия Дортмунд за 60 милиона евро, но не оправда очакванията на "сините". Американският футболист изигра 117 мача за лондонския клуб във всички турнири и отбеляза 25 гола.
Снимка: БГНЕС








Забрани за църковния празник на 26 юни: Не вземайте пари назаем
Времето днес, 26 юни: Слънчев предиобед, летни бури и градушки следобед
Хороскоп за 26 юни 2026 г.: Важни решения и възможности за развитие за зодиите
Луна в Стрелец: 3 зодии, за които всичко се нарежда на 26 юни 2026 г.
235 са вече загиналите след земетресенията във Венецуела
Летни жеги днес, температурите до 35°
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Пади Пимблет не изключва битка в полусредна категория и хвърля око на Макгрегър
Чарлз Оливейра: Макгрегър е избрал Холоуей вместо мен за завръщането си
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар12:50 | 24 апр 2024 г.
06:17 | 18 авг 2022 г.
13:53 | 16 авг 2022 г.
13:49 | 16 авг 2022 г.
13:01 | 16 авг 2022 г.
Напиши коментар