Мениджърът на Челси Греъм Потър най-сетне имаше повод да се усмихне след тежките си първи месеци в клуба. Специалистът бе най-щастливият човек на "Стамфорд Бридж" след победата над Борусия Дортмунд с 2:0, която прати Челси на четвъртфиналите в Шампионска лига по футбол.
Феновете на Челси, които освиркваха силно Потър след серията от лоши резултати през последните седмици, този път аплодираха отбора след успеха, дошъл с голове на Рахим Стърлинг и Кай Хаверц от дузпа.
"Неизбежно в живота има лоши моменти, но има и хубави моменти. Минахме през труден период и тази победа означава много за нас", каза Потър пред репортери, когато го попитаха как се чувства.
"Нещата никога не са лоши завинаги. Все още съм тук", каза още Потър, като отхвърли с усмивка спекулациите, че работата му е била заложена в зависимост от резултата от мача с Дортмунд.
Въпреки обтегнатите отношения с феновете, Потър намери сили да похвали привържениците за тяхната подкрепа.
"Големи благодарности на феновете. Те бяха невероятни тази вечер, помогнаха ни в събота и ни помогнаха тази вечер", каза още Потър.







Започна операцията по извеждане на танкера Kairos край Ахтопол
Костадинов: Няма вариант да подкрепим ново правителство в този парламент
Рецепта от тефтера на баба: Банички на тиган
Плутониевият пъзел на Америка: От реликви от Студената война до амбиции за изкуствен интелект
Коледни декорации „Направи си сам“ – магията на сезона у дома
Калас и Кос призоваха Босна и Херцеговина да се придържа към курса към ЕС
Люлинският кмет предлага намаляване с 25% на таксата за битови отпадъци за жителите на квартала
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Поредното изискване на ЕС вдига цената на новите автомобили
Как да шофирате безопасно по заледен склон
Българската федерация по карате киокушин отличи най-добрите си състезатели за 2025
Дерек Чисора разочарован от нокаута на Кубрат Пулев
България с три световни титли от Световното първенство на KWF
Ули Вегнер: Кубрат беше в идеална форма
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар09:36 | 8 мар 2023 г.
09:05 | 8 мар 2023 г.
Напиши коментар