Eнцо Мареска остана сравнително доволен, въпреки загубата на Челси от Манчестър Сити с 0:2 в първия му мач начело на Сините.
Лондончани имаха няколко възможности, а претендираха и за дузпа в края на първата част, но в крайна сметка останаха с празни ръце.
„За мен най-важното е, че създаваме ситуации. Не вкарахме, но можехме да го направим. Техният първи гол бе почти от засада и като цяло смятам, че играхме добре. Видя се, че искахме да задържаме топката и да доминираме” заяви италианецът.
„В крайна сметка играхме срещу шампионите. Ще продължим да работим и победите ще дойдат. Те са много добри в това да владеята топката. Въпреки това имахме ситуации и играхме добре” каза още наставникът, който обясни, че е оставил Рахийм Стърлинг от групата по технически причини.
Случилото се предизвика гневна реакция от лагера на футболиста, който поиска яснота за бъдещето си, но Мареска не бе впечатлен и обяви, че това е негово решение, което просто е взел.
„Това се случва често. Един мениджър трябва да взима решения, а понякога играчите не ги харесват, но това е нормално. Просто техническо решение, нищо повече. Мисля, че никой не е готов на 100%, което важи за всички отбори” каза още мениджърът на Челси.








Практични съвети за драстично намаляване на градския разход
Рецепта за италианския кекс чамбела с праскови
Музика се носи в село Маноле денем и нощем: "Полицаите си затварят очите"
3 растения, които никога да не садите в двора си
Пенелопе Крус и Оливия Уайлд блестят с впечатляващи визии на червения килим
Кристиано Роналдо разкри трогателния начин, по който винаги носи децата си със себе си
Проданов, ПБ: Инвестираме в бъдещето на България
НАТО планира 70 млрд. евро помощ за Украйна през 2026 г., САЩ без нови военни ангажименти
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар09:07 | 19 авг 2024 г.
Напиши коментар