Острието на Челси Джеси Дери коментира състоянието си след като получи контузия на главата в мача от 35-ия кръг срещу Нотингам Форест (1:3).
„Мечтата ми се сбъдна – дебютът ми във Висшата лига, като титуляр на „Стамфорд Бридж“. Искам да благодаря на Челси, на целия медицински персонал, на всички в болница „Сейнт Мери“, на съотборниците ми и на всички фенове за подкрепата им. Нямам търпение да се върна на терена“, написа футболистът в социалните мрежи.
18-годишният англичанин беше изнесен на носилка след сблъсък с главата на защитника на Нотингам Зак Абът. Нападателят остана на земята около 10 минути. Докато беше изнесен на носилка, той получи аплодисменти както от феновете на Челси, така и от тези на Форест.
През сезон 2025/26 Дери не успя да отбележи в три мача за Челси.








В НС питаха Шишков за "Баба Алино": Бащата на евродепутат бил съсобственик в комплекса (ВИДЕО)
Тройното убийство в Угърчин: Задържаният е излязъл от затвора на 12 юни
"Левски" вече има нов собственик
Земетресение с магнитуд 4,9 удари Додеканезките острови в Гърция
Kaufland e първият ритейлър, който започва да отдава паркоместа под наем
Социалната пенсия за старост става 183,81 евро от 1 юли
Здрава Каменова представя дебютния си роман "Любов в насрещното"
Внимание мазут: Прониква през кожата и носи риск
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар