Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер не беше особено очарован след загубата на тима му в първия кръг от груповата фаза на Шампионската лига в Загреб срещу местния Динамо. Артилеристите паднаха с 1:2, но наставникът запази спокойствие.
Според него, този резултат се е получил заради ранния червен картон на Оливие Жиру, но не би трябвало да попречи за класирането на тима му на елиминационната фаза на турнира.
"Много е разочароващо това, което се случи. Особено като се има предвид, че имахме множество шансове, но не ги реализирахме. Беше ни трудно да играем 50 минути с човек по-малко, а и определено не показахме най-добрата си форма" заяви Венгер
"Определено трябваше да реагираме по-добре след втория гол на съперника. Но мисля, че това беше необичайна ситуация. Просто бяхме много време с човек по-малко, а Динамо игра прекалено добре. Не бяхме на най-доброто си ниво и за пореден път започваме лошо” добави той.
"Не може да се правят каквито и да било изводи и мисля, че все още имаме шансове да се класираме, ако се представим силно в оставащите ни пет мача до края на груповата фаза" сподели още Венгер.








17-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с въздушна линейка до София
Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар07:42 | 17 сеп 2015 г.
07:30 | 17 сеп 2015 г.
07:04 | 17 сеп 2015 г.
01:32 | 17 сеп 2015 г.
Напиши коментар