Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер ще остане на поста си още един сезон, съобщава британският всекидневник "Телеграф".
Въпреки недоволството на феновете на отбора, Венгер ще води "артилеристите" през сезон 2016/2017, но вероятно ще подаде оставка преди началото на 2017/2018.
Според изданието, французинът не само ще остане в структурата на клуба, но ще контролира трансферите, както и детско-юношеската школа на Арсенал.
Голяма група привърженици на Арсенал протестираха срещу Арсен Венгер преди и по време на двубоя срещу Норич Сити, който "артилеристите" спечелиха с 1:0.
Недоволни фенове не само поискаха оставката на мениджъра, но и изразиха възмущението си от политиката на собственика Стан Крьонке.








Арести и принудителни бракове: Афганистанките без право да пазаруват сами и да се лекуват без мъж придружител
Йотова: Ако някой беше подготвен за еврото, това беше банковата система
Класическа музика под открито небе: Ланг Ланг идва в България
Вижте неузнаваемия Хю Джакман като новия Робин Худ (СНИМКИ/ВИДЕО)
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар16:27 | 2 май 2016 г.
16:13 | 2 май 2016 г.
15:54 | 2 май 2016 г.
15:13 | 2 май 2016 г.
15:12 | 2 май 2016 г.
14:17 | 2 май 2016 г.
14:08 | 2 май 2016 г.
13:57 | 2 май 2016 г.
13:47 | 2 май 2016 г.
13:47 | 2 май 2016 г.
Напиши коментар