Тио Уолкът реализира осмия си гол за Арсенал през сезона в срещата с Лудогорец в група "А" на Шампионската лига, завършила с разгромна победа с 6:0 за "артилеристите". Английският национал е сигурен, че целият състав на лондончани използва силния момент, в който се намира.
"Головете са нещо фантастично, но ние винаги искаме да запазим вратата си без получено попадение. Това винаги е нашата първа цел и успяхме да я постигнем. Знаем, че играем силно в предни позиции. През този сезон се справяме доста по-добре и в защита", коментира звездата.
"Добрите представяния предстоят. Противникът започна силно и технически те имат доста добри футболисти. Резултатът показва, че ни е било лесно, но това не беше точно така. Можем да бъдем горди и гледаме напред към мача ни през уикенда. Винаги искаме да се възползваме от шансовете в атака."
"Този невероятен резултат ще ни помогне за следващия мач. Целият отбор е изключително уверен в този момент. Трябва да останем съсредоточени и да не гледаме чак толкова напред в бъдещето. Фокусирани сме върху срещата с Мидълзбро."
"Ще имаме много трудни мачове. Винаги е добре да се представяме силно и да бъдем на върха, но продължаваме да преследваме нашите цели", заяви Уолкът след двубоя срещу Лудогорец в Северен Лондон.







Християн Мицкоски обвини България в тормоз заради исканията към РС Македония
Желязков: Германия е един от най-значимите инвеститори в България
За първи път у нас: Двама силови атлети успяха поотделно да изтеглят новия Airbus A220 на "България Еър"
Линейка блъсна и уби пешеходец пред Спешното в Симеоновград
Семейна идилия – романтичната история на Ева Мендес и Райън Гослинг
Европа остарява: Може ли разширяването да ѝ вдъхне нов живот на ЕС?
В Гърция предупреждават за опасност от проливни дъждове и наводнения
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Гига Чикадзе се завръща срещу Кевин Валехос на финалното UFC събитие за 2025 г.
Марио Баутиста: „От UFC ми обещаха нещо голямо след загубата от Нурмагомедов“
Джейк Пол коментира отменения бой с Джервонта Дейвис
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар