Тио Уолкът реализира осмия си гол за Арсенал през сезона в срещата с Лудогорец в група "А" на Шампионската лига, завършила с разгромна победа с 6:0 за "артилеристите". Английският национал е сигурен, че целият състав на лондончани използва силния момент, в който се намира.
"Головете са нещо фантастично, но ние винаги искаме да запазим вратата си без получено попадение. Това винаги е нашата първа цел и успяхме да я постигнем. Знаем, че играем силно в предни позиции. През този сезон се справяме доста по-добре и в защита", коментира звездата.
"Добрите представяния предстоят. Противникът започна силно и технически те имат доста добри футболисти. Резултатът показва, че ни е било лесно, но това не беше точно така. Можем да бъдем горди и гледаме напред към мача ни през уикенда. Винаги искаме да се възползваме от шансовете в атака."
"Този невероятен резултат ще ни помогне за следващия мач. Целият отбор е изключително уверен в този момент. Трябва да останем съсредоточени и да не гледаме чак толкова напред в бъдещето. Фокусирани сме върху срещата с Мидълзбро."
"Ще имаме много трудни мачове. Винаги е добре да се представяме силно и да бъдем на върха, но продължаваме да преследваме нашите цели", заяви Уолкът след двубоя срещу Лудогорец в Северен Лондон.







Кметицата на Трайково отива на съд за купуване на гласове на изборите на 19 април
Изтриха над 750 000 профила във Facebook и Instagram на непълнолетни в Австралия
Удължаването на лиценза за “Лукойл“ гарантира горива на поносими цени
В разгара на жегата: Пет населени места в Свищовско са на воден режим
Оставиха в ареста 45-годишен, насилвал непълнолетен
Новите влакове "Шкода" влизат в редовна експлоатация
Защо производителите крият дръжките на задните врати
Странно возило беше открито в Дунав
Почина eмблематичен шеф на Toyota
Пожар превърна паркинг на летище в ад
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
Антонио Дамянов открива българското участие на Европейското първенство
Хабиб разкри най-трудната битка в кариерата си
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Транзиторна глобална амнезия – внезапната загуба на памет, която отминава за часове
АПАЗ: Закриването на Съвета по цени крие риск от забавен достъп до нови терапии
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар