Изненадващ нов кандидат се намери за мениджърския пост на Арсенал. Договорът на Арсен Венгер изтича след края на сезона и е твърде вероятно той да не бъде подновен. Французинът изкара 20 години начело на тима и засега не са стартирани преговори за продължаването на контракта му.
Първоначално медиите в Англия твърдяха, че мениджърът на Борнмът Еди Хау е фаворит за заместник на французина, но сега на сцената се появи и името на Ралф Хазенхютъл. Австриецът е треньор на РБ Лайпциг и прави чудеса от началото на сезона, като под негово ръководство новакът е начело в Бундеслигата.
Намеренията на шефовете на Арсенал явно са сериозни и те вече са се свързали с Хазенхютъл и са провели първи разговори с него за възможността да поеме тима. Лично изпълнителният директор Иван Газидис е осъществил контакта, като и той е този, който се е заел със задачата да търси нов мениджър.
Според "Сън" списъкът от кандидати за поста е твърде кратък, като освен Хазенхютъл и Хау в него подадат още само треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне и легендата на тима Патрик Виейра, който в момента води Ню Йорк Сити в Мейджър лигата на САЩ.







Румен Радев ще участва в честването на Ханука
Започна операцията по извеждане на танкера Kairos край Ахтопол
Костадинов: Няма вариант да подкрепим ново правителство в този парламент
Двама задържани след сигнали за изстрели и ранени на плаж в Сидни
Започна операцията по възстановяване и буксировка на танкера "Кайрос"
Украинска атака предизвика голям пожар във Волгоградска област
Плутониевият пъзел на Америка: От реликви от Студената война до амбиции за изкуствен интелект
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Поредното изискване на ЕС вдига цената на новите автомобили
Как да шофирате безопасно по заледен склон
България с три световни титли от Световното първенство на KWF
Вадим Немков спечели титлата в тежка категория на PFL
България с три шанса за медал днес на Европейското по бокс
Българската федерация по карате киокушин отличи най-добрите си състезатели за 2025
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар16:52 | 1 дек 2016 г.
16:22 | 1 дек 2016 г.
16:19 | 1 дек 2016 г.
13:33 | 1 дек 2016 г.
Напиши коментар