Срещата от третия кръг на Купата на лигата между Арсенал и Донкастър счупи антирекорд по посещаемост на стадион "Емирейтс" от откриването му през 2006 година.
На този мач присъстваха едва 44 064 зрители, независимо от намалените цени на билетите, което е най-зле посетената домакинска среща за лондончани на този стадион.
Предишният антирекорд бе установен също в мач за Купата на лигата - срещу Шрюзбъри през 2011 година. Тогава срещата бе посетена от 46 539 човека.
В същото време мениджърът на Арсенал Арсен Венгер отрече за пореден път, че наказва Алексис Санчес на пейката, заради желанието му да напусне клуба през летния трансферен прозорец.








Почина бащата на Красимир Балъков
Задържаха рецидивист с фентанил в София
Кикбокс сензацията Жулиен Риков излиза за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Шишков за ПП “Витоша”: Има политическа воля за знакови промени
Демерджиев разпореди фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
17-годишни пострадаха при токов удар след качване върху товарен вагон
Електрическото Renault Megane получи свежо лице и по-голям пробег
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар15:08 | 22 сеп 2017 г.
14:59 | 22 сеп 2017 г.
14:52 | 22 сеп 2017 г.
14:16 | 22 сеп 2017 г.
13:32 | 22 сеп 2017 г.
13:31 | 22 сеп 2017 г.
11:54 | 22 сеп 2017 г.
11:37 | 22 сеп 2017 г.
Напиши коментар