Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер изрази желание Барселона да остане да играе в испанския шампионат, дори ако областта Каталуния обяви своята независимост.
"Надявам се, че Барселона ще продължи да играя в Испания. Ако те се преместят във Висшата лига, това ще е против географското единство", коментира Венгер пред beIN Sports.
"Защо Селтик и Глазгоу Рейнджърс не получиха разрешение да играят във Висшата лига? Защо да не ги поканим? Те са във Великобритания и тяхното участие във Висшата лига ще има по-голям смисъл от това на Барселона."
"Ако поканим Барселона да играе във Висшата лига, това ще означава, че ние подкрепяме и независимостта на Каталуния. И на това няма да се гледа с добро око в международен аспект", добави френският специалист.








"Скоростта е най-големият наркотик": Наказанията трябва да са бързи и неизбежни
В "България сутрин" на 23 юни от 9:30 часа: Идва ли краят на евтините стоки от Китай?
СГП обвини китайски гражданин в опит за шпионаж в полза на чужда държава
Как ще се отрази на пазара на имоти въвеждането на прогресивен данък?
Ивелин Михайлов обяви края на “Исторически парк”
Българските власти задържаха китаец, обвиниха го в шпионаж
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Над 230 млади таланти стартираха на турнир по джудо в Димитровград
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар22:32 | 9 окт 2017 г.
22:20 | 9 окт 2017 г.
22:04 | 9 окт 2017 г.
21:45 | 9 окт 2017 г.
Напиши коментар