Звездата на Лион Набил Фекир открехна вратата към трансфер в Арсенал, след като агентът му разкри, че може да напусне през лятото. 24-годишният техничар е желан от англичаните, но интерес към него има и от Барселона. Все пак Арсен Венгер се надява да привлече Фекир още преди световното първенство.
Според френското издание “Le Dauphine Libere” Лион ще иска 45 млн. паунда за френския национал, а агентът на плеймейкъра скъси още дистанцията до Лондон с изказването си.
„В края на сезона той ще вземе решение. Тогава Набил ще седне за преговори с президента и ще вземе решение за бъдещето си. Разбира се, той ще уважи на първо място Лион. Това е неговият дом и няма да иска да напусне през задната врата. Все пак Набил е в един от най-големите френски клубове, ако не и най-големият. Той ще вземе решението си на спокойствие и ще опита то да е добро за всички страни“, заяви Жан-Пиер Берне.
„Набил е голям професионалист, но целта му е да играе за клуб от топ 10 на европейския футбол. Той има огромен потенциал, но не бива да пропуска стъпки. Една кариера се гради стъпка по стъпка“, каза още агентът на Фекир.
Плеймейкърът на Лион прави страхотен сезон, като има 16 гола и 6 асистенции в Лига 1.







Времето в сряда: Облачно, дъждовно и застудява
Какви проблеми причинява нискокачественото гориво?
Рецепти за закуски с тиква и чиа
Лесни начини за почистване на дома без химии
Преместване на град в Арктика: Защо жителите на Кируна се чувстват изоставени в студа?
Проучване: 75% повече валежи в пустинята Сахара във втората половина на XXI век
Ето защо Ана де Армас е скъсала с Том Круз
Премиерът на Северна Македония обвини България в тормоз
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар07:44 | 22 мар 2018 г.
14:48 | 21 мар 2018 г.
Напиши коментар