Арсен Венгер всъщност е бил принуден да си тръгне от Арсенал и на практика е уволнен. Това твърди в типичния си стил вестник „Сън“.
Вчера французинът обяви официално, че след края на сезона напуска Артилеристите и бе засипан с похвали за работата си в клуба, но според английския таблоид това е станало, след като е загубил доверието на собствениците начело със Стан Крьонке.
Арсен не е искал да си тръгва, но е бил принуден да го направи, като в замяна ще получи 11 милиона паунда неустойка. Това е заплатата за последната година от договора му.
Изпълнителният директор Айвън Газидис се изказа много ласкаво за Венгер, който не бил доволен от момента на обявяването на раздялата, но нямало как да не приеме, че е по-добре да си тръгне по този начин, отколкото да бъде уволнен след всичко, което е дал на клуба.
Счита се, че той няма да прекрати кариерата си обаче, като се очаква да проведе разговори с ПСЖ и Монако относно позиции в клубовете, след като е близък до собствениците на парижани, а в Княжеството работи в начолото на кариерата си.








Евертон Бала спаси "Левски" от загуба срещу "Ботев" (Враца)
Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Пламен Донев: Нужно е по-съществено увеличение на местния данък
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Трети ден полицията в София издирва 17-годишно момиче
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:19 | 22 апр 2018 г.
14:01 | 21 апр 2018 г.
11:47 | 21 апр 2018 г.
11:18 | 21 апр 2018 г.
Напиши коментар