Мениджърът на Арсенал Микел Артета не скри яда си от ситуацията на Вилям Салиба. Привлеченият за 25 милиона паунда от Сент Етиен защитник все още няма нито един официален мач за лондончани и почти сигурно си тръгва през януари.
Младият специалист беше попитан какво мисли за новините от Франция, че на 19-годишния Салиба му е писнало от ролята си на "замразена" дълбока резерва на стадион "Емиратс".
"На мен ми писна от тази ситуация, защото както виждате, ние се опитахме да намерим решение преди затварянето на трансферния прозорец, за да му дадем игрови минути", заяви Артета.
"Обясних, че той се нуждае от тази една преходна година, когато решихме да го закупим от Сент Етиен и да го върнем обратно под наем. Поради много причини това не се случи и той няма да разполага с тази преходна година."
"В момента трябва да го оставим извън групата, защото имаме много централни защитници, което е болезнено, защото имаме и доста контузени, но това е част от професията. Да, възможно е да го пратим под наем през януари. Ще решим какво е най-добре за него, но това ще зависи от мнението му и от положението с другите футболисти в тима", допълни Артета.







В "България сутрин" на 16 август от 9:30 часа: Как се възпитава отношение към здравословната храна?
Иран: Все още не сме решили дали да подновим преговорите със САЩ
Рецепта за хрупкави тиквички на пръчици
Синът ѝ умира заради фентанил, днес тя предупреждава българските родители
Празнуваме Голяма Богородица - ден на вяра, семейство и традиции
Шумахер го направи с Mercedes SLS, сега китайци го повтарят с електрически SUV
Нов Koenigsegg с 1600 коня получава невиждана досега трансмисия
Изрядните шофьори на Volvo ще плащат по-малко за застраховка
Ferrari направи уникат с 1000 к.с.
Дейна Уайт се намеси, за да спре Царукян и Руфи
Хавиер Мендес: Ислам Махачев ще се бие с Гари по най-добрия за него начин
Конър Макгрегър предсказа изхода от двубоя между Махачев и Гари
Круз и О'Мали с изненадващи прогнози за Махачев – Гари
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар17:35 | 23 апр 2024 г.
10:01 | 11 ное 2020 г.
Напиши коментар