Звездата на Арсенал Пиер-Емерик Обамеянг е закъснял да се присъедини към отбора преди дербито с Тотнъм и затова е останал извън състава за мача, твърдят английските медии.
Нападателят неочаквано започна на пейката вчера, като в крайна сметка не се появи на терена. Мениджърът Микел Артета разкри, че причината за това е дисциплинарно нарушение, без обаче да уточни за какво точно става въпрос.
Оба бе в отлична форма с 9 гола в предишните си 12 мача, но въпреки това босът не го използва в мача, което в крайна сметка не се оказа фатално, тъй като Артилеристите направиха обрат и спечелиха с 2:1. Смята се, че нарушението не е първото за играча от Габон, който ще бъде и глобен.
„Взех решението, което считам за правилно. Начинът на поведение и отношение е нещо, което поставя основите за това, което опитваме да изградим тук“ изтъкна Артета, но бе категоричен, че за скандал с капитана и дума не може да става.
„Ние трябва да се уважаваме и да изпълняваме задълженията си както трябва. Обамеянг е невероятен човек и един от най-важните играчи в отбора. Той е нашият капитан, но понякога се случват и такива неща. Гледаме напред и ще се насладим на победата“ добави той.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар21:19 | 24 апр 2024 г.
21:46 | 15 мар 2021 г.
12:08 | 15 мар 2021 г.
11:36 | 15 мар 2021 г.
11:32 | 15 мар 2021 г.
11:18 | 15 мар 2021 г.
10:52 | 15 мар 2021 г.
Напиши коментар