Габриел Жезус успокои феновете на Арсенал, че не е контузен сериозно, след като снощи напусна десетина минути преди края на мача със Севиля.

Бразилецът се превърна в герой за победата с 2:1, след като първо направи страхотна асистенция за Габриел Мартинели, а след това сам отбеляза великолепен гол за успеха.

Той обаче излезе след съмнения за мускулен проблем в задната част на бедрото, но след мача бе оптимистично настроен.

„Усетих нещо, така че нека да видим. С физиотерапевта направихме някои бързи тестове и не мисля, че става въпрос за нещо сериозно. Все пак ще има нови изследвания, но съм почти сигурен, че няма нищо притеснително“ заяви нападателят след мача.

Както е известно Жезус пропусна първите няколко мача от кампанията поради травма. След като се завърна той успя да вкара 4 гола, от които 3 са в Шампионската лига.