Арсенал ще трябва да играе с екипите си за гостуване в предстоящото дерби на Северен Лондон срещу Тотнъм в неделя, обяви Висшата лига.
Досега обикновено Артилеристите играеха с традиционните си цветове в червено и бяла в мачовете срещу местния съперник.
В този случай обаче, от Лигата, както и от Организацията на съдиите са преценили, че белия цвят в екипа е твърде много, което означава, че ще се сблъсква с традиционния цвят на Шпорите.
При това положение Арсенал ще трябва да играе в черно в неделния сблъсък, като за следващия мач на „Емиратс“ играчите на Тотнъм също ще трябва да носят екипа за гостуване.
Според правилата между екипите на отборите трябва да има сериозен контраст, за да могат играчите лесно да се различават.
Последният път, когато Арсенал носеше различен екип от традициония си срещу Тотнъм бе през далечната 1986, когато Шпорите печелят с 1:0.








Торнадо помете руски град - най-малко 16 ранени и тежки разрушения (+ВИДЕО)
Йордан Цонев напуска политиката: "Време е за спокойствие"
Кабинетът "Радев" замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г.
Донев: Работим за равнопоставеност без да отнемаме права и доходи
Прокуратурата работи по шест досъдебните производства по казуса "Баба Алино"
Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Бетербиев настоява за трилогия с Бивол: Това е битката, която искам
Над 200 боксьори от близо 60 клуба на ринга в Ботевград
Голям успех за България на "Ohrid Open 2026"
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Коментари
Напиши коментар22:48 | 11 сеп 2024 г.
11:41 | 11 сеп 2024 г.
Напиши коментар