Мениджърът на Арсенал Микел Артета призна, че е "абсолютно бесен" след спорния червен картон, който защитникът на тима Майлс Люис-Скели получи в двубоя с Уулвърхемптън в събота.
Люис-Скели спря в зародиш контраатака на "вълците" с тактическо нарушение, но реферът Майкъл Оливър прецени, че действието му е било опасно и го изгони, а ВАР потвърди решението на рефера.
В крайна сметка "артилеристите" успяха да спечелят гостуването си на "Молиню" с 1:0, но Артета не спести критики към съдията.
"Толкова е очевидно, че ще оставя коментарите на вас. Абсолютно бесен съм. Клубът трябва да реши дали да обжалва картона. Грешката е толкова очевидна, че може би няма нужда да се пуска жалба", каза Артета след двубоя./БГНЕС








В "Опорни хора" на 27 юни от 19:30 часа: Има ли политически чадър над случая "Баба Алино"?
В "Денят ON AIR" на 26 юни от 19:15 часа: Как корупцията убива по пътищата
МВР хвана над 200 пияни или дрогирани шофьори само за седмица
Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО
Папата: Войната никога не е благословена от Бога
Национална селекция ще търси 50-те най-добри продукта от България
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
Коментари
Напиши коментар10:57 | 26 яну 2025 г.
Напиши коментар