Деклан Райс, Букайо Сака и Мартин Субименди ще бъдат на разположение на Арсенал за предстоящия мач за Суперкупата на Англия срещу Манчестър Сити, съобщи мениджърът на "артилеристите" Микел Артета. Триото бе в по-дълга почивка след Световното първенство по футбол и не взе участие в тренировъчния лагер на шампионите.
"Те ще бъдат на наше разположение. Тримата тренираха с нас днес, ще го направят и утре. Ако са в добра кондиция, очакваме да играят в мача", заяви Артета на пресконференция преди мача.
Сака лекуваше травма в ахилесовото сухожилие в края на миналия сезон, а по време на световните финали Райс разкри, че играе с болки от месец декември. Впоследствие той получи и контузия в коляното. Почивката обаче е помогнала и на двамата да се възстановят, а Мартин Йодегор все още се опитва да влезе в кондиция.
"С Мартин и Букайо виждам нещо различно. Те имаха проблеми през миналата година и не успяха да достигнат нивото на постоянство, което знаем, че могат. Виждам обаче голямо желание в тях", каза още Артета и добави, че Юриен Тимбер прави прогрес, но няма да играе срещу Сити.







Ново земетресение от 6,9 по Рихтер удари Индонезия
Криминален журналист: Реакцията на държавата за убийството в Пловдив е неадекватна
Дунав при Русе падна до минус 123 сантиметра
"Къде Бургас беше по-добър?" Терзиев с въпроси за "Евровизия"
Мароко осуети нов масов наплив за преминаване към Сеута
Германски производител готви революционни спирачки
Volkswagen поема нов курс – по-малко модели, повече иновации
Lamborghini представи най-бързия и най-мощен автомобил в историята си
Капачката на резервоара крие тайна функция
Дакота Дичева сваля гипса на двете ръце
Анализ: Махачев срещу Мачадо Гари – може ли размерът да се окаже решаващ?
Макензи Дърн и Джилиън Робъртсън се изправят в битка за титлата на UFC 330
Майкъл Моралес направи шокиращо сваляне на килограми преди UFC 330
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар