Бившият холандски национал Пиер ван Хойдонк е на мнение, че Манчестър Юнайтед се опитва да разкара Робин ван Перси още от месец януари.
Още по темата
Нападателят на "червените дяволи" често страда от контузии и така и не успя да покаже позната си форма в дебютния сезон на мениджъра Луис ван Гаал.
"Още през януари аз получих информация от Турция за Робин и Фенербахче. В минутата, в която дойде тази информация, Юнайтед изпрати хора, за да опипат почвата за трансфер", каза Хойдонк пред вестник "Мирър".
"Агенти и други хора започнаха да търсят големи клубове, които са готови да платят висока трансфера сума за ван Перси. неговият договор изтича догодина, така че това е моментът, в който Юнайтед все още може да получи някакви пари за него."
"Ван Перси се намира в трудна ситуация. За външния свят той твърди, че е щастлив в отбора и аз мога да го разбера. Но Робин има чувството, че Юнайтед иска да го разкара."
"Голям клуб в Англия, Испания и Германия е по-атрактивна опция. Докато играчът осъзнае, че зад гърба му два клуба са направили голяма сделка."
"В такъв момент усещаш напрежението, защото си принуден да напуснеш. Разбира се, че парите и животът в Истанбул са добри. Но турското първенство не е сред големите европейски първенства."
"Навярно Евро 2016 ще бъде последният му голям турнир, така че Робин трябва да играе много в десетте месеца преди европейското. съветвам го да напусне Юнайтед през лятото."
"Всички сигнали са налице, че клубът иска да го продаде. той трябва да се махне на време", добави ветеранът.







След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Назначиха нов зам.-министър на вътрешните работи
МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Калоян Калоянов е назначен за заместник-министър на вътрешните работи
“Възраждане” иска отпадане на охраната на депутатите от НСО със закон
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар15:23 | 2 юли 2015 г.
15:02 | 2 юли 2015 г.
14:45 | 2 юли 2015 г.
13:22 | 2 юли 2015 г.
13:16 | 2 юли 2015 г.
Напиши коментар