Исканият от Манчестър Юнайтед Садио Мане е казал на Саутхемптън, че не планира да подновява договора си с клуба, пише „Дейли Стар”.
От известно време сенегалецът е спряган за цел на Червените дяволи и въпреки че досега южняците твърдяха, че не смятат да го продават, това може и да се промени.
Мане има договор със Светците до лятото на 2018-а година, но може би сега е момента южняците да вземат добри пари за него като се очаква все пак той да завърши сезона и след това да бъде продаден.
Твърди се, че от Юнайтед са готови да платят цели 30 милиона паунда за играча, които изглеждат прекрасна оферта и отлична възвръщаемост, предвид това, че през лятото на 2014-а Саутхемптън го купи ма 12 милиона лири от австрийския Ред Бул.
Мане вкара 10 гола през миналия сезон, а през този вече има 7, но миналата седмица се забърка в неприятности, след като закъсня за срещата на отбора преди мача с Норич и в резултат остана на пейката до 80-ата минута.







Българските яйца са сред най-евтините на едро в Европа, потребителите търсят домашните
Епидемия от ебола е обявена в ДР Конго, смъртните случаи се увеличават
Реформа в Турция: Егейско море става Море на островите, кръстоносните походи - нападения
ВАС реши: Асен Василев ще отговаря лично за фалита на "СТВ Консълтинг"
ПП след изборите: Богдан Богданов за грешките, реформите и цените
Архитектът на електрическата революция напусна BMW след 35 години
Какви слабости крие Toyota RAV4 (XA40)
Euro NCAP алармира за опасен дефект в популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Майк Пери: "Никой не може да издържи на ударите ми"
Нейт Диаз: "Когато не се бия, чувствам, че нещо не е наред"
Нов дом за бъдещи шампиони по борба отвори врати в Етрополе
Петима български борци стартират днес на европейското за кадети в Самоков
Алантоинът и ползите за кожата от него
Лазаркиня или миризливо еньовче — ароматният горски лечител
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар